Wander & Gourmet Hotel Bernerhof
4 Yıldızlar  

Bahnhofstrasse 2, Gstaad
Hotelpicture

Hotel Bernerhof Gstaad yaya bölgesinin kalbinde mükemmel bir yürüyüş hizmetleri, konusunda uzmanlaşmış şık bir oteldir. İsviçreli bir dört yıldızlı otel şık ve konforlu keşfedin ve iddialara olmadan sıcak ve samimi bir ortamda dinlenebilirsiniz. Tüm odalarda modern banyo, balkon, TV, ücretsiz WiFi erişimi, CD / DVD / radyo ile donatılmıştır. Dört restoran (İsviçre, Çin, İtalyan), sigara salonu ve sağlıklı yaşam bölgesi ile otel mükemmel tatil yaşayın. Özel Bernerhof yürüyüş hizmetleri ile Gstaad çevresinde alpin dağlarda mükemmel bir tatil yaşayın.

Sürücüden:

Sürüş rotaya:

Wander & Gourmet Hotel Bernerhof
Bahnhofstrasse 2 , 3780
Gstaad, Switzerland

Harita - seyahat güzergahı

Arabayla

Bern ve kuzey İsviçre: Otoban A6 Bern - Spiez, çıkış Wimmis, Boltigen için Mainstreet (Simmental) - Zweisimmen - Saanen - Gstaad. Merkezi İsviçre Nereden: - Brünigpass - Luzern Zweisimmen - - Saanen - Gstaad Brienzwiler, Interlaken Otoyolu A8, ana cadde Spiez, Wimmis için Otoyolu A6, Boltigen ana cadde (Simmental) için. Cenevre ve Batı İsviçre Nereden: - Rougemont - Saanen - Gstaad Yolu A1, Lozan, Montrö ve Villeneuve, çıkış Aigle, Chateau d'Oex için Mainstreet karayolu A9.

toplu taşıma

Zürih havalimanından: Zürih tren istasyonuna - Bern ana istasyonu. Bern tren istasyonunun - Spiez (Almanya ve Hollanda doğrudan BUZ link) veya Zweisimmen. Spiez - Zweisimmen. Zweisimmen - Gstaad. Ortalama toplam yolculuk süresi: 3 saat. Cenevre Havalimanından: Cenevre havaalanı tren istasyonundan - Montrö tren istasyonu. Montrö - Gstaad. Ortalama yolculuk süresi: 2,5 saat

Online rezervasyon