Wander & Gourmet Hotel Bernerhof
4 Gwiazdy  

Bahnhofstrasse 2, Gstaad
Hotelpicture

Hotel Bernerhof to stylowy hotel specjalizuje się w doskonałych usług turystycznych, zlokalizowanych w samym sercu deptaka Gstaad firmy. Odkryj w sobie styl i wygodę szwajcarskiego czterogwiazdkowego hotelu i zrelaksować się w ciepłej i serdecznej atmosferze, bez pretensji. Wszystkie pokoje wyposażone są w nowoczesne łazienki, balkon, TV, darmowy dostęp do WiFi, CD / DVD / radia. Doświadczenie idealne wakacje w hotelu z czterema restauracji (Szwajcaria, chiński, włoski), salonik palących i strefa wellness. Doświadczenie idealne wakacje w alpejskich górach wokół Gstaad ze służb specjalnych Bernerhof turystycznych.

Przejazd z:

trasy do jazdy:

Wander & Gourmet Hotel Bernerhof
Bahnhofstrasse 2 , 3780
Gstaad, Switzerland

Mapa - trasy

samochodem

Z Berna i północnej Szwajcarii: Autostrada A6 Bern - Spiez, Wimmis wyjścia, Mainstreet (Simmental) do Boltigen - Zweisimmen - Saanen - Gstaad. Od Centralna Szwajcaria: Luzern - Brünigpass - Brienzwiler, autostrada A8 do Interlaken, główna ulica do Spiez, autostrady A6 do Wimmis, główna ulica (Simmental) do Boltigen - Zweisimmen - Saanen - Gstaad. Z Genewy i zachodniej Szwajcarii: Autostrada A1 do Lozanny, Szosa A9 do Montreux i Villeneuve, zjazd Aigle, Mainstreet do Chateau d'Oex - Rougemont - Saanen - Gstaad.

transportu publicznego

Z lotniska w Zurychu: Zürich lotnisko dworzec kolejowy - Bern dworzec główny. Berno dworzec główny - Spiez (bezpośredni link ICE z Niemiec i Holandii) lub Zweisimmen. Spiez - Zweisimmen. Zweisimmen - Gstaad. Średni całkowity czas podróży: 3 godziny. Z lotniska w Genewie: Genewa lotnisko dworzec - stacja kolejowa Montreux. Montreux - Gstaad. Średni czas przejazdu: 2,5 godziny

Rezerwacja on-line