Wander & Gourmet Hotel Bernerhof
4 Hvězdy  

Bahnhofstrasse 2, Gstaad
Hotelpicture

Hotel Bernerhof je stylový hotel specializující se na perfektní turistických služeb, který se nachází v centru pěší zóny v Gstaad. Objevte styl a pohodlí pro švýcarskou čtyřhvězdičkového hotelu a odpočinek v příjemném a srdečné atmosféře bez aspirace. Všechny pokoje jsou vybaveny moderním sociálním zařízením, balkonem, TV, Wi-Fi přístup, CD / DVD / rádio. Vychutnejte si perfektní dovolenou v hotelu se čtyřmi restauracemi (Švýcarsko, čínská, italská), kuřáci místnost a wellness zóny. Vychutnejte si perfektní dovolenou v alpských horách kolem Gstaadu se speciálními turistických služeb Bernerhof.

Jízdy od:

Jízdní trasy do:

Wander & Gourmet Hotel Bernerhof
Bahnhofstrasse 2 , 3780
Gstaad, Switzerland

Mapa - trasa

autem

Z Bernu a severním Švýcarsku: Dálnice A6 Bern - Spiez, výstupní Wimmis, Mainstreet (Simmental) do Boltigen - Zweisimmen - Saanen - Gstaad. Z centrálního Švýcarska: Luzern - Brünigpass - Brienzwiler, dálnice A8 na Interlaken, hlavní ulice Spiez, dálnice A6 na Wimmis, hlavní ulice (Simmental) do Boltigen - Zweisimmen - Saanen - Gstaad. Z Ženevy a západní Švýcarskem: Dálnice A1 do Lausanne, dálnice A9 do Montreux a Villeneuve, výjezd Aigle, Mainstreet do Chateau d'Oex - Rougemont - Saanen - Gstaad.

veřejné dopravy

Z letiště Zürich: Zürich letiště vlakové nádraží - hlavní nádraží Bern. Bern hlavní nádraží - Spiez (přímý odkaz ICE z Německa a Nizozemí) nebo Zweisimmen. Spiez - Zweisimmen. Zweisimmen - Gstaad. Průměrná celková doba jízdy: 3 hodiny. Z letiště v Ženevě: Ženeva Letiště vlakové nádraží - Montreux nádraží. Montreux - Gstaad. Průměrná doba jízdy: 2,5 hodiny

Online rezervace